ALKOMAT ALCOFIND DA-8100

Da-Tech to koreańskie przedsiębiorstwo znane z produkcji wysokiej klasy alkomatów, które cieszą się popularnością na całym świecie. Tester trzeźwości AlcoFind DA-8100 to urządzenie, które pozwoli Ci na wykonywanie niezwykle precyzyjnych pomiarów. Zastosowany sensor elektrochemiczny należy do najnowocześniejszych modeli. Od alkomatu oczekujesz niezawodnego działania i eleganckiego wzornictwa? Na pewno do gustu przypadnie Ci tester trzeźwości AlcoFind DA-8100.

Alkomat ALCOFIND DA-8100

Alcofind da 8100 - Specyfikacja

Alkomat AlcoFind DA-8100 to sprzęt, który został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. To urządzenie, które zaprojektowane zostało z myślą o wygodzie użytkowania, a także prostocie transportu. Tester trzeźwości AlcoFind DA-8100 cieszy się niezwykle dobrymi opiniami wśród profesjonalnych kierowców. Jeżeli chcesz kupić ten model alkomatu, to koniecznie odwiedź stronę polskie-centrum-kalibracji.pl - możesz liczyć tam na niezwykle atrakcyjną cenę.

DA-8100 - Cena

Urządzenia wyposażone w sensor elektrochemiczny zazwyczaj wybierane są przez profesjonalnych kierowców, a także dla przykładu firmy, które potrzebują regularnie badać swoich pracowników. Czujnik elektrochemiczny, który został wykorzystany w modelu DA-8100, jest wysokiej klasy - co rzutuje na cenę. Jeżeli szukasz konkurencyjnej oferty dotyczącej alkomatu AlcoFind DA-8100, to na pewno będziesz zadowolony z zakupów zrobionych za pośrednictwem sklepu polskie-centrum-kalibracji.pl.

Alkomat Alcofind DA 8100 Opinie

Osoby, które do tej pory zdecydowały się na zakup tego urządzenia, zwracają uwagę na wysoką jakość jego wykonania, a także bezawaryjne działanie. To wszystko sprawia, że tester trzeźwości AlcoFind DA-8100 cieszy się niezwykle dobrymi opiniami wśród kierowców, którzy od urządzeń tego typu oczekują niezawodności i precyzyjnych pomiarów. Wykorzystany sensor jest bardzo wytrzymały, więc nie musisz się martwić o to, że urządzenie często będzie wymagało kalibracji.

Alkomat alcofind DA 8100 - Opinie zadowolonych klientów:

avatar

Bardzo dobry alkomat. Szczerze powiedziawszy to cieszę się, że go kupiłem. Wcześniej w firmie mieliśmy taki co niby działał, ale czasem wyniki jednak nie były aż tak precyzyjne. Szybkość pomiaru na duży plus. No i cena okej w miarę, jak na taki sprzęt w sumie.

Mariusz

avatar

Polecam każdemu znajomemu kierowcy, który tak jak ja jeździ często i dużo. Serio, urządzenie warte swojej ceny, bo pozwala na zmierzenie sobie poziomu alkoholu wszędzie i bardzo szybko. Bardzo doceniam szybką wysyłkę, która była naprawdę dobrze zapakowana!

Grzegorz

avatar

Alkomat, jak alkomat. Miałem kiedyś podobny, ale go zgubiłem kiedyś w trasie. Potrzebowałem nowego, więc dałem się namówić na kupno tego. Czy żałuję? Jest okej, spełnia swoją funkcję. Cena w porządku - także jak ktoś się zastanawia, ja osobiście mogę polecić.

Hubert

avatar

Jak się często potrzebuje sprawdzić czyjąś trzeźwość - jak na przykład w firmie, którą prowadzę to naprawdę niezła cena jak za taki sprzęt. Jak się sprawdza trzeźwość tylko sporadycznie to można kupić spokojnie tańszy. Ale generalnie polecam, warto.

Tatiana